Міжнародний турнір з боксу серед молоді, Ізраїль, 23-25.11.2017

IMG-b43fd4616a80d0916ebdfd406b2a6400-VЗ 23 по 25 листопада 2017 р. у місті Нацрат- Іліт (Ізраїль) пройшов Міжнародний турнір з боксу пам’яті Бронзового призера Чемпіонату Європи, бійця елітного підрозділу Егос ОФЄК Клугман.

У турнірі брали участь 6 країн: Ізраїль, Україна, Польща, Молдова, Білорусь, Болгарія.

Україну в турнірі представили троє маріупольців:

до 57 кг — Микита Крапівін, КДЮСШ «Атлетик»,  тренер Горбачов Г.І.

до 63 кг — Микола Пащенко, ДО СДЮСШОР, тренер Музика А.П.

до 70 кг — Марк Шумакер, ДО СДЮСШОР, тренер Музика А.П.,

Всі троє маріупольських боксерів повернулися до дому з золотими медалями.

Рішенням журі змагань, кращим боксером турніру був визнаний маріуполець Микита Крапівін.

Вітаємо спортсменів та їх наставників з відмінним виступом!

 

Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок Азовського моря», м. Бердянськ, 21-25.11.2017

З 21 по 25 листопада 2017 року у м. Бердянськ на базі Міського палацу спорту проходив Всеукраїнський турніру з боксу серед юніорів та юнаків «Кубок Азовського моря»,  пам’яті Віктор Намліева.

В турнірі взяли участь 15 боксерів Донецької обласної СДЮСШОР з боксу у вікових категоріях: юніори та юнаки. Приємно, що усі вони повернулися додому з нагородами.

 м. Білозерське, тренер Ілля Шупіченко:

ІІІ місце — Богдан Селіванов,вагова категорія — до 56 кг
І місце — Сергій Караватий, вагова категорія — до 69 кг
ІІІ місце — Тимур Макєєв, вагова категорія — до  44,5 кг
ІІ місце — Султан Крючков, вагова категорія  — до 50 кг
ІІІ місце — Ростислав Розумний, вагова категорія — до  44,5 кг

м. Волноваха, тренер Сергій Лісовін:

ІІ місце — Артем Сапронов, вагова категорія — до  34 кг
ІІ місце — Арман Галстян, вагова категорія — до  50 кг
ІІ місце — Михайло Матусов,  вагова категорія — до  52 кг
ІІ місце — Олександр Корюк, вагова категорія — до  40 кг
ІІІ місце — Стас Філіпенко, вагова категорія — до  34 кг

м. Покровск, тренер Олександр Швайко:

ІІІ місце — Владислав Ломакін, вагова категорія — до  50 кг
ІІІ місце — Кирило Ломакін, вагова категорія  — до 63 кг
ІІ місце — Данило Муквич, вагова категорія  — до 44,5 кг

м. Покровск, тренер Батиралі Карімов:

ІІ місце — Максим Наумов, вагова категорія — до  50 кг
ІІ місце — Сергій Капля, вагова категорія — до  44,5 кг