Турнир «Кубок Дружественных Наций» та Чемпионат Донецкой области по боксу, г. Бахмут, 10-14.07.2018

37223520_208116886709029_3757560823053025280_nЗ 10 по 14 липня у місті Бахмут (Донецька область) пройшов Чемпіонат Донецької області з боксу серед чоловіків та юніорів, та відкритий турнір з боксу «Кубок дружніх націй» серед молоді та юнаків. Змагання проходили у легкоатлетичному комплексі «Металург».

У змаганнях прийняло участь 139 боксерів з п’яти областей країни — Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської та Івано-Франківської областей. Турнір зібрав юнаків (2004-2005 р.н.) і молодь (2000-2001 р.н.), а за звання чемпіонів області з боксу змагалися юніори (2002-2003 р.н.) і чоловіки (1978-1999 р.н.).
Організатори змагань: Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Управління з питань фізичної культури і спорту Бахмутської міської ради, Регіональна федерація боксу Донецької області, Федерація боксу м. Бахмут.

На урочистому відкриті змагань були присутні – начальник департаменту у справах молоді, сім’ї та спорту Донецької обласної державної адміністрації Мицик В.П., начальник управління у справах сім’ї, молоді  та спорту Бахмутської міської ради Лис В.М., директор ДВУОР ім. Сергія Бубки Анушкевіч І.К., президент регіональної федерації боксу Донецької області Єлисєєв Д.В., заступник міського голови м. Бахмут Кобізева С.І., директор заводу кольорових металів Малихін В.В.

Головним суддею змагань виступив суддя міжнародної категорії — Дмитро Шурда, місто Маріуполь.

Кращими суддями турніру були визнані:

  • Чазов Володимир (Київ), Жигжжавин Сухебатор (Покровськ), Михалко Олександр (Добропілля).

Кращіми боксерами турніру були визнані:

  • Боклах Олексій (Селідово), Горлов Олександр (Селідово).

Кращіми боксерами чемпіонату області було визнано:

  • Курасов Ілля (Добропілля), Курбанов Ринат (Бахмут), Охрей Олександр (Краматорськ).

Під час урочистої церемонії відкриття змагань кубок і грамоту отримала інструктор-методист ДО СДЮСШОР з боксу Вікторія Тендюк — переможниця творчого конкурсу, що визначила ім’я талісману турніру. Ії варіант — Вовченя Рінго — став найкращим серед понад тридцяти запропованових варіантів.

ОТЧЕТ ПО СОРЕВНОВАНИЯМ ВЫ СМОЖЕТЕ НАЙТИ В РАЗДЕЛЕ НАШЕГО САЙТА «РЕЗУЛЬТАТЫ»