Суддівський семінар!

Шановні колеги!

Повідомляємо, що 21-23 березня у місті Добропілля, під час проведення чемпіонату Донецької області з боксу серед чоловіків та молоді, відбудеться суддівський семінар для офіційного присвоєння суддям І суддівської категорії (2 дні суддівський семінар, іспит, практичні навички).

У разі наявності бажаючих з числа тренерсько-викладацького складу (спортсменів, тощо) пропонуємо надати кандидатури для участі у семінарі.

Відповідальна особа — голова суддівської колегії Донецької області з боксу, суддя міжнародної категорії – ШУРДА ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ. Контактний телефон – 099 351 57 37, 067 937 19 61 , ел. адреса: dshurda@gmail.com.

За підсумками участі у семінарі буде видано сертифікат. Вартість семінару 150 гривень (але сплачують лише ті судді, хто пройде атестацію), тобто вартість буде складати сума за отриманий сертифікат.

У подальшому атестовані судді будуть запрошуватись до суддівства обласних змагань та мати можливість здати на Національну категорію, щоб обслуговувати всеукраїнські та міжнародні змагання.